Life Challenge

Každá fasáda je tváří domu vyjadřující životní styl osob, kteří v něm bydlí. Baumit umí dodat každé budově osobitý a unikátní ráz založený na výběru materiálu, struktury, formy a barevného odstínu.

Life Challenge – ocenění

Po dvou slavnostních udělení cen v roce 2014 ve Vídni (Rakousko) a v roce 2016 v Madridu (Španělsko) proběhne Baumit Life Challenge 2018 v zemi vítěze minulého ročníku v Bratislavě, v sále Slovenské filharmonie 14. června 2018.

Očekává se, že tato událost přiláká zhruba 500 hostů z 27 Baumit zemí, nejlepších architektů, investorů a partnerů této společnosti. Vysoce prestižní porota, složená z nezávislých expertů bude posuzovat více než 300 projektů v 6 kategoriích:

1. Rodinný dům
2. Bytový dům
3. Nebytový objekt
4. Tepelná sanace
5. Renovace historické fasády
6. Speciální cena: Designové fasádě vytvořené výjimečnou texturou.

Vítěz každé kategorie obdrží prestižní cenu v částce 6 600 €. O výsledcích budete samozřejmě informováni, ihned po 14. červnu!

Bratislava je sídlem jedné z nejambicióznějších a nejúspěšnějších společností Baumit. Nebylo žádným překvapením, že si Baumit Slovensko odvezl domů odměnu Life Challenge 2016 za obdivuhodný projekt „Mateřská škola Limbach" architektů Reznika a Polaka. Příběh tak pokračuje a trofej Life Challenge se vrací ze západu zpět do srdce Evropy.

Vedle hlasování poroty odborníků chceme znát také Váš názor a najít Vítěze veřejného hlasování pro rok 2018. Zhodnoťte proto Vaše favority mezi objekty. Každému projektu můžete přiřadit mezi 1 až 10 bodů.

Můžete volit mezi 2 způsoby hlasování:
1. Chcete-li se zúčastnit výběru cen, zaregistruje se prosím svým jménem, adresou a profesí.
2. Nebo můžete hlasovat anonymně, ale pak přijdete o šanci na výhru.

Zúčastněte se výběru cen Baumit Life Challenge
Pokud se zaregistrujete pro online hlasování, zúčastníte se na výběru cen. Vítěz - vybraný generátorem náhodných čísel - bude pozván k účasti na našem slavnostním udělování Life Challenge Award s Gala večeří ve Slovenské filharmonii v Bratislavě 14. června 2018! Účast zahrnuje let do Bratislavy a 2 noci ve velkém čtyřhvězdičkovém hotelu v Bratislavě pro 2 osoby. Vítěze budeme informovt emailem.

Zúčastněte se a vyhrajte! Veřejné hlasování skončí 3. května 2018 ve 12 hodin.

Podrobnosti sledujte na www.lifechallenge.baumit.com