Minulé ročníky

Fasáda roku 2019

Moderní Cubex Centrum Praha se stalo 25. 4. 2019 místem slavnostního vyhlášení výsledků již osmnáctého ročníku soutěže Fasáda roku. Do soutěže Fasáda roku 2019 bylo přihlášeno 201 staveb realizovaných v letech 2017 a 2018 v České republice.

Fasáda roku 2017

Sedmnáctý ročník soutěže Fasáda roku zná své výsledky. Do letošního ročníku bylo přihlášeno celkem 116 objektů, které splnily veřejně vyhlášená pravidla soutěže. Práce byly označeny pořadovými čísly v pořadí, v jakém byly předávány vyhlašovateli soutěže.

Fasáda roku 2016

Odborná porota hodnotila 169 přihlášených staveb z hlediska fasády, dokončená v loňském roce na území České republiky, laická veřejnost si zvolila v internetovém hlasování Cenu veřejnosti. Vítězné stavby můžete shlédnout zde.

Fasáda roku 2015

Výsledky patnáctého ročníku soutěže Fasáda roku jsou zde. Do soutěže byly zařazeny všechny práce které splnily všechna veřejně vyhlášená kritéria – podmínky soutěže. Práce byly označeny pořadovými čísly v pořadí, v jakém byly předávány vyhlašovateli soutěže.

Fasáda roku 2014

Z celkových 192 přihlášených objektů bylo sedm přihlášek vyřazeno z posuzování poroty pro nesplnění podmínek soutěže. Porota převzala od sekretariátu soutěže k závěrečnému hodnocení tedy celkem 185 soutěžních prací, které splnily všechna veřejně vyhlášená kritéria – podmínky soutěže. Práce byly označeny pořadovými čísly v pořadí, v jakém byly předávány vyhlašovateli soutěže...

Fasáda roku 2013

Z celkových 261 přihlášených objektů bylo sedm přihlášek vyřazeno z posuzování poroty pro nesplnění podmínek soutěže. Porota převzala od sekretariátu soutěže k závěrečnému hodnocení tedy celkem všech 254 soutěžních prací, které splnily všechna veřejně vyhlášená kritéria – podmínky soutěže. Porota prováděla hodnocení přihlášených prací ve dvou postupných vyřazovacích kolech a následném závěrečném hodnocení.

Fasáda roku 2011

O tom, že prestiž soutěže rok od roku stoupá, svědčí i vzrůstající počet soutěžících objektů. Do 12. ročníku Fasády roku bylo přihlášeno rekordních 258 prací z celé České republiky. Vítězné stavby můžete shlédnout zde.

Fasáda roku 2010

Celkem se v letošním ročníku sešlo rekordních 206 staveb. Přihlášené stavby jsou zrcadlem trhu v uplynulých dvou letech. Vítězné stavby můžete shlédnout zde.

Fasáda roku 2009

15. 4. 2010 proběhlo v Hudebním divadle Karlín slavnostní vyhlášení vítězů prestižní soutěže Fasáda roku 2009. Tato soutěž, pořádaná společností Baumit, se letos dočkala svého jubilejního desátého ročníku.

Fasáda roku 2008

Porota převzala od sekretariátu soutěže k závěrečnému hodnocení všech 259 soutěžních prací, které splnily všechna veřejně vyhlášená kritéria – podmínky soutěže, mezi které patřilo dokončení realizace v roce 2008.