Fasáda roku

PŘIHLASTE SVÉ DÍLO DO SOUTĚŽE FASÁDA ROKU!

Nový ročník soutěže Fasáda roku 2019 je vyhlášen. Tato soutěž je nyní realizována v periodě dvou let tak, aby v uvolněném roce získalo prostor mezinárodní bienále, které probíhá pod názvem „Life Challenge 66“ a již tradičně odměňuje ty nejkrásnější evropské fasády. Podrobnosti na lifechallenge.baumit.com. Přihlaste své dílo do soutěže Fasáda roku a postupte do mezinárodního kola.

Těšíme se na zdařilá díla realizovaných zateplených či sanovaných objektů, se zajímavou texturou, architektonicky výjimečné, inovativní či jinak neobvyklé svým zpracováním. Přihlašovat můžete díla, dokončená v letech 2017 a 2018 na území České republiky, na jejichž fasádě byly použity výrobky společnosti Baumit. Vyhlášení vítězů proběhne v první polovině roku 2019.

Přihlašování bylo ukončeno!

Přihlášená díla

O SOUTĚŽI

Fasáda roku je veřejná soutěž, jejímž cílem je vyhodnotit kvalitně a zdařile realizovaná stavební díla z hlediska fasádního pláště. Probíhá každoročně již od roku 2000. Jedná se o prestižní a ve stavebním oboru uznávanou soutěž, ve které jsou soutěžící hodnoceni odbornou porotou z řad architektů a projektantů. Přihlašovat stavby do soutěže mohou investor, architekt, projektant nebo realizační firma.

 

Přihlášené stavby do Fasády roku 2019

Pravidla soutěže.

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

  • Novostavba rodinného domu
  • Novostavba bytového domu
  • Novostavba nebytového objektu
  • Rekonstrukce historického objektu
  • Revitalizace, sanace, renovace

Mediální partneři:

BM1 logo RGB.jpg

Tituly:


Minulé ročníky

vítězné projekty

2017

 

prohlédnout

2016

Bytový komplex Pod Karlovarskou

prohlédnout

2015

Vila Průhonice

prohlédnout

2014

Vila Bubeneč, Praha 6

prohlédnout

2013

Rodinný dům Zlín – Podhoří

prohlédnout

2011

 

prohlédnout

2010

 

prohlédnout

2009

 

prohlédnout

2008

 

prohlédnout